Ta strona internetowa używa plików cookies zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie głównej Uniwersytetu Wrocławskiego. Rozumiem



Pracownicy


imię i nazwisko email telefon kontakt
dr hab. prof. nazdw. Tomasz Niedzielski tomasz.niedzielski@uwr.edu.pl +48 71 375 2253 pokój 324, GG UWr
dr hab. prof. nadzw. Mariusz Szymanowski mariusz.szymanowski@uwr.edu.pl +48 71 375 2233 pokój 321, GG UWr
dr inż. Dorota Borowicz-Mićka dorota.borowicz-micka@uwr.edu.pl +48 71 375 2298 pokój 319a, GG UWr
dr Waldemar Spallek waldemar.spallek@uwr.edu.pl +48 71 375 2230 pokój 323, GG UWr
dr Jacek Ślopek jacek.slopek@uwr.edu.pl +48 71 375 2830 pokój 322, GG UWr
dr Małgorzata Wieczorek malgorzata.wieczorek@uwr.edu.pl +48 71 375 2230 pokój 323, GG UWr
mgr inż. Matylda Witek matylda.witek@uwr.edu.pl +48 71 375 2202 pokój 319b, GG UWr
mgr Małgorzata Świerczyńska-Chlaściak malgorzata.swierczynska@uwr.edu.pl +48 71 375 2298 pokój 319a, GG UWr
dr Joanna Remisz joanna.remisz@uwr.edu.pl +48 71 375 2202 pokój 319b, GG UWr
mgr Łukasz Kasprzak lukasz.kasprzak@uwr.edu.pl +48 71 375 2285 pokój 335, GG UWr
mgr Kacper Jancewicz kacper.jancewicz@uwr.edu.pl +48 71 375 2297 pokój 313, GG UWr
mgr Justyna Jeziorska justyna.jeziorska@uwr.edu.pl +48 71 375 2202 pokój 319b, GG UWr
mgr Łukasz Pawłowski lukasz.pawlowski@uwr.edu.pl +48 71 375 2296 pokój 318, GG UWr
mgr Aleksandra Kolanek aleksandra.kolanek@uwr.edu.pl +48 71 375 2830 pokój 322, GG UWr